loading...
0 shopping_cart

Kreatywne zabawki z magnesem neodymowym ceny.

Magnesy z neodymy posiadają sporo praktycznych zastosowań. Mogą one posłużyć także do świetnej zabawy. Ogromną popularnością cieszą się przykładowo dostępne u nas magnetyczne zabawki z serii XMAG2, które świetnie stymulują twórcze umiejętności, wyobraźnię i logiczne myślenie zarówno u dzieci i dorosłych bez względu na wiek. Zastosowane w oferowanych przez nas inteligentnych zabawkach niezwykle silne neodymowe magnesy, dają możliwość konstruowania niesamowitych przestrzennych konstrukcji. Fenomenem zabawki z klockami, jest jej niesamowita prostota. Złożona jest ona z niedużej kulki oraz pałeczki z dwoma neodymowymi magnesami.

Naszym klientom oferujemy również bardzo popularne i lubiane w większości krajów magnetyczne kulki NeoCube ułożone w postaci sześcianu który jest złożony z 216 kulek pokrytych warstwą metalu albo inną powłoką w różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, lecz nasz firmowy serwis https://elektrownie-tanio.net już nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Zaktualizuj przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube