loading...
0 shopping_cart

Uchwyty magnetyczne z potężnymi magnesami z neodymu aktualne ceny.

Uchwyty magnetyczne są specyficzną, nietypową odmianą magnesu z neodymu, który do swojej pracy używa mocne pole magnetyczne o ustalonym kierunku działania oraz odpowiedniej wartości siły magnetycznej. Uchwyty z magnesów, dzięki zastosowaniu soczewek we wnętrzu obudowy, mogą znacząco zwiększyć swoją moc - czasami nawet kilkukrotnie. Uchwyty tego typu są przeznaczone do bezpośredniego przyciągania, chwytania i przenoszenia rozmaitych przedmiotów ze stali bez względu na rozmiar.

Do czego służą uchwyty z magnesów?
Na przykład tego typu uchwyty magnetyczne stosuje się do zautomatyzowania różnego rodzaju procesów produkcyjnych. Jeśli sprzęt będzie pracował w temperaturze do 450 stopni Celsjusza, lepiej będzie zastosować uchwyty magnetyczne z magnesami w wersji Alnico. Zwykły magnes z neodymu N38 wytrzymuje zakres temperatur do 80 stopni Celcjusza - maksymalnie do 220 oC. Dzięki zastosowaniu rozmaitych otworów, obudów, a w nich gwintów wewnętrznych i zewnętrznych, uchwyty magnetyczne są szeroko użytkowane też jako magnesy do poszukiwań dna akwenów wodnych.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasza strona https://elektrownie-tanio.net nie wspiera Microsoft IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube