0 shopping_cart

O nas

Od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa doniosłe miejsce w naszej działalności zajmuje praca nad projektami wynalazczymi. Już sama geneza nazwy XinXin związana jest z odkryciami i nowinkami technicznych (odkrycie ognia przez człowieka - krzemienie).

O tym, że gospodarka chińska należy w ostatnich latach do najdynamiczniej rozwijających się narodowych organizmów gospodarczych świata decyduje m.in. fakt, iż wyniki doświadczeń naukowych znajdują niemal natychmiastowe zastosowanie w przemyśle. Tak też stało się w wypadku badań nad magnetycznymi silnikami, które w niedługim czasie używane będą obecnie w wielu dziedzinach życia, w tym także przy konstruowaniu zabawek (od najprostszych jak jajka magnetyczne po bardziej wyrafinowane jak np. te produkowane przez znaną na światowych rynkach pod marką

Szczególną uwagę poświęcamy promocji i wsparciu nowatorskich rozwiązań chroniących środowisko naturalne. Do takich należą siłownie wiatrowe. Przed laty zaczynaliśmy od projektowania i budowy niewielkich agregatów prądotwórczych, produkujących tak pożądaną "zieloną" energię elektryczną. Z czasem agregaty urosły do rangi elektrowni wiatrowych. W Polsce najlepsze warunki wymagane przez tego typu obiekty panują na Wybrzeżu, i pasie od Poznania do Warszawy, ale farmy wiatrowe rozwijają się nie tylko tam. Dynamiczne powiększanie się ich udziału wśród źródeł wytwarzania energii gwarantują w najbliższych latach odpowiednie regulacje z zakresu prawa Unii Europejskiej.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona elektrownie-tanio.net nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube