loading...
0 shopping_cart

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek testują magnes do łowienia.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim sprawdzany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Ten sprzęt można znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym niezbędne jest wyposażenie do separacji metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyławiania okazów z metali żelaznych zagubionych w masie śmieci, w wodzie itp.), czy innego urządzenia tego typu, ułatwia pracę, a momentami jest jedynym rozstrzygnięciem dającym szansę na selekcję odpadów metalowych. Także narzędzia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie aktywności stosują separatory magnetyczne, zaś dopiero na kolejnym etapie stosują techniki optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez wątpienia królowie krajowych złomowisk. Zapewne nie tylko, ale Oni doskonale znajdują sposób na to jak coś co przypomina pryzmę gratów przerabia się w dochód. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zdecydowanie im w tym pomaga bowiem to bardzo kreatywne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasz serwis https://elektrownie-tanio.net już nie obsługuje IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube