loading...
0 shopping_cart

Próby uchwytu magnetycznego na planie serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten można odnaleźć na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z koniecznym wyposażeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest urządzenie do rozdzielania metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyławiania elementów z metali żelaznych utraconych w masie odpadów, w wodzie itp.), czy innego urządzenia tego typu, optymalizuje działalność, a momentami jest optymalnym wyjściem dającym szansę na selekcję skrawków metalowych. Ponadto urządzenia do separacji metali kolorowych w początkowej fazie działania stosują separatory magnetyczne, a tylko na kolejnym poziomie stosują technologie optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa oraz pan Edek to bez wątpienia książęta krajowych złomowisk. Kto jak kto, ale Oni doskonale radzą sobie z tym jak coś co na pozór stanowi górę śmieci zmienia się w dochód. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie zasadniczo im w tym pomaga bowiem to niezwykle kreatywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona elektrownie-tanio.net nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube