loading...
0 shopping_cart

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek testują uchwyt z magnesem.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to UM 65x45. To urządzenie można odnaleźć na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z koniecznym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym wskazane jest wyposażenie do rozdzielania metali. Separator magnetyczny czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania elementów z metali żelaznych zagubionych w stercie odpadków, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego rodzaju, optymalizuje pracę, a czasami jest jedynym rozwiązaniem umożliwiającym segregację skrawków metalowych. Również narzędzia do separacji metali kolorowych w podstawowej fazie pracy korzystają z separatorów magnetycznych, zaś tylko na kolejnym poziomie stosują procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to bez wątpienia królowie polskich złomowisk. Można długo szukać, lecz Oni doskonale znajdują sposób na to jak coś co wygląda na pryzmę śmieci zmienia się w profit. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zdecydowanie wspiera ich w działaniu bowiem to bardzo kreatywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz firmowy serwis https://elektrownie-tanio.net już nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube