loading...
0 shopping_cart

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek sprawdzają magnes do łowienia.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim testowany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Ten sprzęt można znaleźć na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z koniecznym uzbrojeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest narzędzie do izolacji metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wykrywania elementów z metali żelaznych zapodzianych w masie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego typu, ułatwia czynności, a momentami jest ostatnim wyjściem umożliwiającym segregację skrawków metalowych. Także narzędzia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, a tylko na następnym etapie stosują techniki optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to niekwestionowani królowie polskich złomowisk. Można długo szukać, jednak Oni dobrze znajdują sposób na to jak coś co przypomina pryzmę śmieci przerabia się w profit. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 absolutnie im w tym pomaga bowiem to proste, ale wydajne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona https://elektrownie-tanio.net nie wspiera Internet Explorer'a. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube