loading...
0 shopping_cart

Widać, że podnoszą się ceny magnesów NdFeb? Bodźcem są wysokie ceny pierwiastków ziem rzadkich.

Od marca 2017 roku odczuwalny jest systematyczny znaczny wzrost cen wydobycia pierwiastków ziem rzadkich. Naturalnie odzwierciedla się to na wycenach magnesów NdFeB, a w następstwie na cenach wszelkich towarów konstruowanych z ich użyciem.

wzrost cen ndfeb
wzrost cen ndfeb

Poniżej poniektóre z rozpoznanych bodźców takiej okoliczności...

  • Centralne administrowanie Chińskiego Rządu pułapem cen podstawowych bez uwzględnienia rachunku ekonomicznego konkretnych kopalni co sztucznie podnosi cenę minerałów.
  • Niezbędne do poniesienia, jednakże znaczne koszty osłony środowiska, które powiązane są z obecnymi normami, funkcjonującymi od czerwca 2017 roku. Znacznie zauważalne w niedziałających aktualnie, wyczerpanych kopalniach.
  • Chiny obecnie nie odczuwają oponentów w branży wydobycia i przetwórstwa pierwiastków ziem rzadkich szczególnie jeśli chodzi o Dysprosium. Niewielkie znaczenie kopalni europejskich wyłącznie wzmacnia monopolistyczną role Chin, zaś niska oferta w stosunku do rosnącego zbytu pozwala na szansę windowania odpłatności bez utrudnień.
  • Niemałe znaczenie ma też spadek wartości dolara amerykańskiego

W kontrakcji na koniunkturę na rynku proponujemy:

  • Wykonać oceny bieżących oraz przyszłych projektów aby móc w pełni zaplanować zlecenie na magnesy neodymowe.
  • Wykup zapobiegawczy dużej porcji magnesów co uchroni nas przed spodziewanym wzrostem cen, a dodatkowo da nam łagodniejszą politykę podwyżek cen naszego wyrobu nie zauważalną tak bardzo dla naszych ewentualnych odbiorców.
  • Przemyślenie zastąpienia magnesów stosowanych do obecnej chwili magnesami o niższej gęstości z większą temperaturą pracy.
  • Musimy mieć świadomość, że dzisiejszy rynek handlu magnesami znacząco skrócił terminy płatności w sprzedaży hurtowej, nawet do trzech dni. Takie terminy w krótkim okresie mogą stać się normą więc będzie to miało naturalny wpływ na rodzimą produkcję i sprzedaż.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasz serwis https://elektrownie-tanio.net już nie obsługuje Microsoft IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube