loading...
0 shopping_cart

Złomiarze z Pruszkowa z Discovery Channel testują magnes neodymowy do łowienia w wodzie.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten łatwo odszukać na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest narzędzie do rozdzielania metali. Urządzenie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania przedmiotów z metali żelaznych utraconych w pryzmie śmieci, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego typu, optymalizuje czynności, a czasami jest optymalnym rozstrzygnięciem umożliwiającym selekcję elementów metalicznych. Również narzędzia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie działania używają separatorów magnetycznych, natomiast dopiero na kolejnym poziomie wykorzystują technologie optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani królowie naszych złomowisk. Kto jak kto, jednak Oni dobrze znajdują sposób na to jak coś co na pozór stanowi pryzmę gratów zmienia się w profit. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie zdecydowanie im w tym pomaga bowiem to niezwykle kreatywne podejście.

Link do programu: Złomowisko.pl

Serdecznie zapraszamy.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, lecz nasz firmowy serwis https://elektrownie-tanio.net już nie obsługuje Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube